Konkurso „Auksinė giria“ apdovanojimas

• Paskelbta: 2024-01-10
  • Kategorija: Konkursai

Koks buvo gražus prieššventinis laikotarpis Jonavoje, kai Ramybės skvere išdygo „Auksinė giria“. Šiuo šventiniu grožiu gerėjosi ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai – visi aptarinėjo, džiaugėsi, diskutavo bei fotografavo organizacijų sukurtas eglučių instaliacijas.

Kaip ir kasmet, gyventojai turėjo galimybę išrinkti tris labiausiai patikusias eglutes, kurių tarpe buvo pastebėta ir Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro gražuolė (idėjos autorė: dailės mokytoja E. Janavičienė). Šiais metais dalyvavo rekordinis skaičius organizacijų, todėl smagu, kad mokyklai dalyvaujant pirmą kartą, ji pateko į šauniausiųjų trejetuką.

Rajono meras M. Sinkevičius apdovanojo konkurso nugalėtojus padėkomis ir dovanomis bei pasidžiaugė, kad Jonavos Kalėdinis miestelis kasmet tik didėja suburdamas bendruomenes ir džiugindamas jonaviečius ir miesto svečius.

Audrius Reipa