Paroda „Konstruoju trispalvę“

• Paskelbta: 2024-04-25
  • Kategorija: Paroda

Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyriuje „Pušaitė“ organizuota respublikinė virtuali STEAM kūrybinių darbų fotografijų paroda skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių nariams bei Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

STEAM kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Konstruoju Trispalvę“ dalyvavo 139 Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos, Emilija su mama Jūrate, 168 bendri ugdytinių grupių darbai, 229 mokytojos bei 27 mokytojų padėjėjos.

Parodos organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Oksana Pampuškienė, Daiva Kaunietienė ir Ilona Kaunietytė. Parodos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Skripnik.

Nuoroda į parodos virtualią knygą: "Konstruoju trispalvę"