„Vanduo – stebuklinga medžiaga“

Paskelbus karantiną Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.1-esfa-k-728 priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimo“ projekto „Tyrinėju ir mokausi“ programos veikla persikėlė į namų aplinką.  Projekto dalyviams – 7 klasės mokiniams Classroom aplinkoje skiriamos  eksperimentinės užduotys. Šįkart eksperimentavome su vandeniu: „Vanduo – stebuklinga medžiaga“. Mokiniai šaldė vandenį ir stebėjo, kaip kinta šąlančio vandens tūris. Atlikę eksperimentą, padarė išvadą – šaldamas vanduo plečiasi. Pateikė pavyzdžių iš aplinkos :  paaiškino, kodėl po šaltos žiemos asfalte atsiranda įtrūkimų, kodėl šaltą žiemą traška medžiai.