Lankėme Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija

Trečiokai, dalyvaudami ESFA projekte ,,Tyrinėju ir mokausi" veiklos ,,Stebėk, tyrinėk, atrask", užsiėmimuose susipažino su keliomis veiklomis. Deja, ne visas džiugias akimirkas užfiksavome. Pasidžiaukime vaizdais iš kelių veiklų: ,,Slaptas raštas", ,,Medžio amžius", ,,Muilo burbulo kelionė".

Birželio 10 d. mes, Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokyklos – DC ir „Lietavos“ pagrindinės mokyklos gamtos mokslų ir IT mokytojai, apsilankėme Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje, konsultavomės dėl ESFA projekto „Tyrinėju ir mokausi“ veiklų vykdymo. Mokyklos direktorė trumpai papasakojo mokyklos istoriją, susipažinome su aviamodeliavimo būrelio veikla. Būrelio vadovas padovanojo mums lėktuvo modeliukus. Apžiūrėjome pradinių klasių mokinių darbų parodą, pabuvojome IT kabinete, apžiūrėjome naujausią gamtos mokslų kabineto laboratorinę įrangą, gamtos mokslų mokytojas dalinosi sėkmingų veiklų patirtimi.

Gamtos mokslų mokytojos Aušra ir Jūratė, IT mokytoja Daiva