Tarptautinė mokytojų diena

• Paskelbta: 2023-10-05
  • Kategorija: Renginiai

Kaip vaikai laukia savo gimimo dienos ar Kalėdų senelio, taip mokytojai laukia - Mokytojų dienos! Juk ta diena kitokia, ji ypatinga... Tądien mokykloje visi daugiau šypsosi, pasako gražių žodžių, o ir apsikabinimų netrūksta!

Mokiniai, pirmiausia ačiū JUMS. Juk dėl jūsų mokytojai ruošiasi pamokoms, kartoją tą patį per tą patį, o kartais ir pabara. Bet tai tik dėl jūsų! Ačiū, kad šiandien mokytojams dieną padarėt kitokią – įspūdingą!

Ačiū svečiams iš seniūnijos bei kultūros centro. Jūsų dėmesys mokytojams tikrai labai svarbus!

Mokytojai, o Jums žemai lenkiamės ir džiaugiamės, kad esate! Kaip direktorius ir palinkėjo – sveikatos, kantrybės ir tikėjimo, kad viskas bus gerai, o jūsų darbas labai vertinamas.

Ligita Kazlauskienė