Paukštelių laiškas vaikučiams

• Paskelbta: 2023-12-08
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 8 d. mokyklos bibliotekoje vyko literatūrinis-edukacinis rytmetys 4a klasės mokiniams „Paukštelių laiškas vaikučiams“.  Visi kartu aiškinomės, kokie sparnuočiai žiemoja Lietuvoje ir kaip mes galime jiems padėti ištverti žiemą. Mokiniai išgirdo naudingų patarimų, kuo lesinti paukščius ir kuo geriau jų nelesinti; kaip paruošti paukšteliams skanėstų; kaip iš turimų medžiagų pagaminti lesyklėlę.

Antroji - literatūrinė - užsiėmimo dalis buvo skirta pažinčiai su vaikų rašytojo, Lietuvos pedagogo, visuomenės bei kultūros veikėjo Prano Mašioto kūryba. Mokytoja E. Šereikaitė mokiniams papasakojo apie rašytoją bei pristatė jo edukacinę knygelę „Paukštelių laiškas vaikučiams“, nukeliančią skaitytoją  į paukščių pasaulį, jų nuotykius ir draugystę su vaikais. Vaikai susidomėję klausėsi skaitomos šmaikščios istorijos apie žvirblius ir žmones.

Pabaigoje mokiniai atliko praktines užduotėles: gamino darbelį-lesyklėlę bei rašė laišką paukšteliams.

Edita Šereikaitė, Jūratė Jovaišienė,