Rajoninis dailaus rašto konkursas „Mažoji plunksnelė 2024“

Jau septintus Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Bitutė“ metus organizuoja rajoninį priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų ir mokytojų dailaus rašto konkursą „Mažoji plunksnelė 2024”, kuriuo siekiama plėtoti rašytinės kalbos gebėjimus, atskleisti vaikų kūrybinius polinkius, ugdyti atidumą, kruopštumą.

Šiemet rašymo ranka įgūdžius demonstravo net dvylikos rajono ugdymo įstaigų atstovai. Ruklos Jono Stanislausko mokyklą-daugiafunkcį centrą atstovavo „Kodėlčiukų“ grupės ugdytinis Gustas Auksutis (parengė p.u.p Irina Žuravliova), priešmokyklinio ugdymo pedagogė Dovilė Stanynienė, tėvelius atstovavo močiutės Virginijos Č. darbas.

I-ą vietą  mokytojų dailaus rašto konkurso grupėje laimėjo skyriaus „Pušaitė“ mokytoja Dovilė Stanynienė. Sveikiname !!!

Plačiau apie konkursą: https://www.bitute.jonava.lm.lt/?p=9924