Sausio 13-osios įvykiams prisiminti

Namų languose vėl suspindo šviesos žiburėliai – tai tradicinė pilietinė iniciatyva Sausio 13-osios įvykiams prisiminti.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir projekto „Kokybės krepšelio“ programos „Aš ir pasaulis“ dalyviai – logopedė, spec. pedagogė L. Kazlauskienė, psichologė I. Reipienė bei 5-9 klasių SUP turintys ir socialinę riziką patiriantys mokiniai. Namuose mokiniai degė žvakutes, namuose žiūrėjo ir kartu su kitais mokiniais aptarė vaizdinę medžiagą „Sausio 13-oji – faktai“. Kai emocijos nuslūgo, mokiniai rašė tekstą ir dalyvavo simboliniame dailyraščio konkurse PRISIMENAM.

Vykdant veiklą buvo kelti tikslai, kad mokiniai įgis daugiau drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis, sustiprės motyvacija siekti naujų žinių bei pagerės pažangumas ir drausmė.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisiminkime, kad visada yra, kur tobulėti, tad nuotraukomis dalinamės tik šauniausiai parašiusių.