„Atverkime kalbos turtus“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-03-17
  • Kategorija: Renginiai

Naujienų portalas www.mano kraštas.lt surengė respublikinę virtualią parodą „Atverkime kalbos turtus“.

Parodos tikslas: plėsti ir turtinti vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos žodyną būdvardžių įvairove.

Mokiniai turėjo pateikti  originalias (pačių fotografuotas) nuotraukas, kuriose nufotografuotas konkretus daiktas, ir ant nuotraukų,  naudodami įvairias IT programas surašyti daiktą apibūdinančius būdvardžius.  Parodos organizatoriai taip pat pageidavo, kad  būtų pateikiami rečiau vartojami ir gimtąja tarme skambantys būdvardžiai, jų  naujažodžiai.

Virtualioje parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Adas Lenčiauskas, 5 klasė bei Viltė Kunigiškytė, 8 klasė.

Už meniškus, kūrybinius darbus ir dalyvavimą parodoje  minėti mokiniai bei  jų mokytoja ( lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Regina Šereikė) apdovanoti  padėkos raštais

P.S. Pateikiame keletą mokinių darbelių Jums.