Europos judumo savaitė 2023

• Paskelbta: 2023-10-03
  • Kategorija: Renginiai

Jau tradicija tapusi Judumo savaitė sukviečia vis daugiau dalyvių visoje Lietuvoje. Visuomenė skatinama keisti savo elgsenos pokyčius, pirmenybę teikiant aktyviam judėjimui.

Rugsėjo 18-21 dienomis judumo savaitę paminėjome ir Ruklos mokykloje-daugiafunkciame centre. Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti orientacinėse varžybose po visą mokyklos teritoriją, surandant užduotis, kuriomis buvo skatinamas judėjimas: daromi pritūpimai, spiriami įvarčiai, bėgimas, rankų mojavimas, sportas su treniruokliais. Darželio vaikučiai smagiai žaidė dalyvaudami įvairiose estafetėse.

O rugsėjo 22-oji – diena be automobilio prasidėjo kelione į mokyklą su įvairiomis aplinkos neteršiančiomis transporto priemonėmis. Kas atvažiavo su paspirtukais, kas su dviračiais, o kas su riedučiais ar riedlente. Kartu su pirmokais ir antrokais apvažiavome kelis stadiono ratus bei smagiai pasportavome atlikdami estafetes.

Dalyvavimas judumo savaitėje visiems suteikė daug teigiamų emocijų bei progą prisidėti prie saugaus ir sveikatai tvaraus judėjimo.

Rūta Červiakovskė, Ligita Kazlauskienė