STEAM konkursas „Kuriu Lietuvą“

„Žingeidukų” grupės bendruomenė dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų mokinių darbų STEAM  konkurse „Kuriu Lietuvą”.

Konkursui pateikti darbai turėjo būti  erdviniai. Buvo skatinama panaudoti kuo įvairesnes medžiagas. Vertinimo komisijai  buvo svarbus darbo meniškumas, estetinis vaizdas, išbaigtumas, ekologiškumas, STEAM dalykų integracija.

Idėją konkursui vaikai brandino ilgai. Norėjo sukurti darbą, kad būtų įdomu ne tik stebėti, bet ir veikti, eksperimentuoti, kurti siužetus…Ieškota pilies, kuri vaikams nebūtų gerai žinoma, o jos istorijos klausytis būtų įdomu. Todėl nusprendė gaminti Pilėnų pilį, tik pastatytos pilies istorija su laiminga pabaiga.

„Žingeidukų“ grupės vaikų darbas laimėjo III vietą.  Sveikiname vaikus ir mokytoją Ramunę Repečkienę.

Birutė Skripnik