Pedagogų išvyka į renginį „Mokinių emocinių kompetencijų ir bendravimo iššūkiai bei galimybės“

• Paskelbta: 2024-01-04
  • Kategorija: Išvykos

Naujus kalendorinius metus mokyklos bendruomenė pradėjo išvyka į renginį „Mokinių emocinių kompetencijų ir bendravimo iššūkiai bei galimybės“, kuriame mokytojos prisiminė ir pasitobulino socialinio ir emocinio ugdymo kompetencijas.
Norėdamos išnaudoti galimybes ir po renginio laiko neleisti veltui, pedagogės sudalyvavo apžvalginėje ekskursijoje po centrinį Vilniaus universiteto ansamblį, kurios metu susipažino su pagrindiniais Universiteto istoriniais įvykiais, asmenybėmis ir svarbiausiomis ansamblio vietomis. Aplankiusios Šv. Jonų bažnyčią mokytojos pamatė ir sužinojo, kurioje vietoje vyksta pagrindiniai Universiteto renginiai: mokslo metų atidarymas ir uždarymas, rektoriaus inauguracija, diplomų įteikimai ir kiti svarbūs įvykiai. Ekskursijos metu išgirdo bažnyčios istoriją, eksterjero ir interjero stilių kaitą, aptarė svarbiausias asmenybes.

Ligita Kazlauskienė