Pasaulinės Autizmo supratimo dienos minėjimas

Balandžio 2-ąją minima Pasaulinė Autizmo supratimo diena. Visame pasaulyje šios dienos tikslas ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems žmonėms. Minint šią dieną skyriaus ,,Pušaitė“ priešmokyklinio ugdymo ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Gudručių“ grupių mokiniai su logopede ir pedagogėmis išreiškė supratimą ir palaikymą žmonėms, turintiems autizmo spektro raidos sutrikimus. Esame tarsi viensparniai angelai: galime skristi tik tada, kai esame apsikabinę, o begalybės ženklas parodo, kad nėra vienodų žmonių. Su savo skirtumais, kitoniškumu, dėmesio ir meilės poreikiu - jungiamės visi į begalybės simbolį!

Ryškūs ir spalvoti, žaismingi, kaip ir pasaulis, siunčiame linkėjimus visiems žmonėms, turintiems šį ypatumą. @lietausvaikai #autizmomėnuo, #lietausvaikai #notinvisible #AutismDay2024

Ala Musteikienė