Skyriaus ,,Pušaitė“ ugdytinių išvyka į Barborlaukio dvarą

Balandžio 16 d. skyriaus ,,Pušaitė“ vaikai kartu su logopede Ala, psichologe Kristina, Jonavos Barborlauskio dvare dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Susitikimas su alpakomis“. Ugdytiniai turėjo galimybę ne tik pamatyti, glostyti, bet ir maitinti alpakas. Tai buvo pirmoji vaikų ekskursija autobusu, kuri suteikė daug teigiamų emocijų. Vaikai sužinojo, kad alpakos labai tvarkingos, jos turi savo tualetą, o jų išmatos – ekologiškos laukų trąšos. Tai žolėdžiai gyvūnai, labai draugiški, gerai jaučiasi vaikų draugijoje. Vaikai tiesiogiai bendravo su šiais mielais gyvūnais, juos lietė, glostė, maitino iš savo rankų kombinuotaisiais pašarais. Edukacijos metu vaikai turėjo galimybę pažinti dvaro ūkyje gyvenančius paukščius, įsiklausius išgirsti jų skleidžiamus garsus, stebėti triušiukus. Vaikams ši patirtis buvo labai naudinga. Pabuvę gamtoje, pabėgioję gražioje pievoje, susipažinę su neįprastais gyvūnais, į darželį vaikai sugrįžo pilni neišdildomų įspūdžių, kuriais dalinosi tarpusavyje.

Ala Musteikienė