Moksliukų laboratorija – 2024

Šių metu balandžio 16 d. priešmokyklinio ugdymo „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai Adamas Blaudžiūnas, Lėja Bapkauskaitė, Lukas Bagdonas ir Milda Savickaitė su pedagoge Irina Žuravliova dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų Tvarumo laboratorijos „Moksliukų laboratorija – 2024“ renginyje. Tvarumo laboratorijos tyrinėjimo, atradimų užduotis, vaikai atliko Jonavos vaikų lopšelyje – darželyje ,,Lakštingalėlė“. Vaikai patyrė kūrybinį džiaugsmą žaidžiant, tyrinėjant, eksperimentuojant, kuriant ir atrandant galimybę daiktus prikelti antram gyvenimui. Suvokė, kad, pasitelkiant kūrybiškumą, daugelį žaislų ir priemonių galima pasigaminti patiems iš buityje turimų daiktų. Vaikai mokėsi pristatyti sukurtus darbelius. Smagios ir prasmingos veiklos dar ilgai išliks vaikų atmintyje.

Birutė Skripnik