Vaikų piešinių konkursas

Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas organizavo pranešimų ir piešinių konkursą „Esu žmogus, ne robotas“. Konkurso tikslas – remiantis Jungtinių tautų vaiko teisių konvencijos 12 ir 13 straipsniais, užtikrinti vaiko teisę jam priimtinais būdais laisvai išreikšti savo nuomonę. Pranešimu ar piešiniu vaikai atskleidė savo požiūrį kaip išlikti žmogumi technologijų ir automatizacijos pasaulyje, kaip išsaugoti gebėjimą mylėti, rūpintis vienas kitu, ieškoti prasmės ir savo vertės. Ugdytinius skatinome būti pilietiškai drąsiais ir aktyviais, puoselėti meninę raišką ir kūrybiškumą. Komisija, įvertinusi piešinio atitikimą temai, idėjai, darbelio kūrybiškumą, kompozicijos originalumą, estetiškumą, „Žingeidukų“ grupės ugdytinei Amandai Pilelytei savo amžiaus grupėje skyrė II vietą. Mergaitė savo piešinį pavadino „Didelis robotas ir maža aš“ (paruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Repečkienė). SVEIKINAME!

Birutė Skripnik