Šaškių turnyras

Balandžio 18 d priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irina Žuravliova ir Dovilė Stanynienė su „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniais  Luku Bagdonu, Matu Urvikiu, Adamu Blaudžiūnu, Lėja Bapkauskaite ir „Gudručių“ grupės vaikais Igle Dukauskaite ir Pijumi Kaleiniku vyko į Jonavos r. ugdymo įstaigų 5-7 m. vaikų šaškių turnyrą „Baltieji pradeda 2024“ Jonavos vaikų l/d „Saulutė“.  Turnyro tikslas - lavinti vaikų loginį mąstymą, dėmesio koncentravimą, greitai priimti sprendimą, draugiškai varžytis, ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, populiarinti ir propaguoti šaškių žaidimą.

Didžiuojamės mąstančiais vaikais, kurie puikiai žaidžia: I-ą vietą laimėjo Matas Urvikis ir Lukas Bagdonas, Iglė Dukauskaitė – II-ą vietą, Pijus Kaleinikas, Lėja Bapkauskaitė ir Adamas Blaudžiūnas iškovojo  IV vietą.

Dėkojame vaikų tėveliams bei juos ruošusiems pedagogėms Irinai Žuravliovai ir Dovilei Stanynienei.

Birutė Skripnik