Piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai“

Atėjus pavasariui „Žingeidukų“ grupės ugdytiniai stebėjo parskrendančius sparnuočius, prisiminė žiemojusius gimtinėje paukščius. Sužinoję apie piešinių konkursą, paskatinti mokytojos Ramunės, vaikai  nusprendė dalyvauti Kėdainių savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos, Lietuvos ornitologų draugijos, Kėdainių dailės mokyklos ir  Kėdainių „Ryto“ progimnazijos organizuotame X nacionaliniame piešinių konkurse „Lietuvos paukščiai 2024“. Šio renginio tikslas – pažinti savo krašto gamtą, jos grožį, pasitelkiant įvairias piešimo technikas, atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, skatinti vaikų žingeidumą, ugdyti kūrybinius ir meninius gebėjimus.

„Žingeidukų“ grupės ugdytinė Urtė Krikščiūnaitė tapo X nacionalinio piešinių konkurso „Lietuvos paukščiai 2024“ laureate.

Didžiuojamės ir sveikiname Urtę Krikščiūnaitę ir ją paruošusią mokytoją Ramunę Repečkienę.

Birutė Skripnik